1.  Nie miłujmy słowem i językiem, ale czynem i prawdą. Kto trwa w Chrystusie, przynosi owoc obfity.
  2. Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 15.30; natomiast w dni powszednie o godz. 17.30. Zapraszamy do naszej świątyni oraz przed krzyże i kapliczki przydrożne, które w przeszłości gromadziły znaczne rzesze wierny na wspólnej modlitwie w godzinach wieczornych.
  3. Jutro – poniedziałek – 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek. Msza św. wotywna o godz. 18.00. W piątek o godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty.
  5. W sobotę uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – odpust w kościele poklasztornym. Msze św. o godz. 8.00; 9.00; 10.00; 11.00; 12.00 i 18.00; wszystkie w kościele poklasztornym. Tam również nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  6. Od przyszłej niedzieli Msza św. o godz. 10.30 będzie odprawiana w kościele poklasztornym.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..
error: Content is protected !!