1. Duch Święty towarzyszy każdemu z nas od momentu chrztu aż do śmierci, kiedy to mówimy – twoje ciało było świątynią Ducha Św. Zróbmy wszystko, aby to było prawdą.
  2. Jutro przypada Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i 18.00.
  3. W przyszłą niedzielę pielgrzymka strażaków z powiatu lipskiego, zwoleńskiego i kozienickiego do sanktuarium MB w Wysokim Kole.
  4. Trwają prace przy układaniu chodnika na cmentarzu św. Barbary. Jednocześnie zwracamy się z apelem o posprzątanie cmentarza w związku z modlitwą księdza Biskupa za zmarłych i poświęceniem nowej części cmentarza przeznaczonej do pochówki zmarłych z naszej parafii, które będą miały miejsce w niedzielę 19 czerwca o godz.15.00.
  5. W sobotę 11 czerwca przypada pierwsza rocznica śmierci Ks. Prałata Tadeusza Gębki. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji o godz. 18.00.
  6. W sobotę 18 czerwca z Akcją Katolicką udamy się na Mszę św. do Radomia w związku z 50-tą rocznicą powrotu kopii obrazu MB Częstochowskiej na trasę peregrynacji. Są wolne miejsca.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 w Woli Soleckiej będzie poświęcenie nowej przydrożnej kapliczki ufundowanej przez: Ewelinę i Andrzeja Pietruszka; Alicję i Marcina Pietruszka; Wioletę i Zbigniewa Osojca; Marię i Waldemara Burek. Bóg zapłać.
  8. W tym roku procesja Bożego Ciała przejdzie ulicami: Zamkowa, Zwoleńska i Rynek. Ołtarze w miejscach wyznaczonych tradycją poprzednich lat.
  9. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!