1. Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca na wspólnej modlitwie, natomiast o godz. 15.30 nabożeństwo przez wstawiennictwo MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Zapraszamy.
  3. W tym tygodniu przypada jedno z najważniejszych świąt kościelnych – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa / Boże Ciało /. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 7.30; 9.00; 10.30; 12.00 i 16.00.  Procesja do 4 ołtarzy po Mszy św. o godz. 12.00. Bardzo prosimy o przygotowanie feretronów, chorągwi do procesji. Tegoroczna procesja przejdzie trasą: ul. Krakowska, Staszica, Łoteckiego i Rynek. Prosimy o udekorowanie domów na trasie procesji. Zapraszam druhów OSP ze wszystkich jednostek naszej parafii do udziału w procesji. Tego dnia będzie kursował autobus, tak jak to było w poprzednim roku.
  4. Od piątku trwamy w dziękczynieniu za Sakrament Eucharystii i każdego dnia polecamy mieszkańców poszczególnych wiosek w modlitwie podczas oktawy Bożego Ciała. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 17.30 z procesją wokół naszej świątyni.
  5. W poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy dziewczynki, które pragną sypać kwiaty podczas procesji Bożego Ciała.
  6. Rozpoczęły się prace na obu cmentarzach przy układaniu chodnika. Przepraszamy za czasowe niedogodności i dziękujemy za zrozumienie oraz finansowe wsparcie tej inwestycji. W minionym tygodniu 3 rodziny złożyły ofiary na potrzeby parafii w kwocie 770 zł Bóg zapłać.
  7. W przyszła niedzielę młodzież będzie prowadziła sprzedaż ciasta w celu pozyskania środków finansowych na wakacyjny wyjazd. Również w przyszła niedzielę przypada 2 rocznica śmierci ks. Prałata Tadeusza Gębki.
  8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!