1. Duch Święty towarzyszy każdemu z nas od momentu chrztu aż do śmierci, kiedy to mówimy – twoje ciało było świątynią Ducha Św. Zróbmy wszystko, aby to było prawdą.
  2. Jutro przypada Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i 18.00
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Msze św. wotywne o godz. 18.00. W piątek o godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, modlitwa – koronka do Bożego miłosierdzia oraz okazja do skorzystania ze spowiedzi. Tego dnia o godz. 17.20 na modlitwie spotykają się KŻR rodziców na wspólnej modlitwie.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie Kółek Żywego Różańca z Solca na wspólnej modlitwie. To również pierwsza niedziela miesiąca o godz. 15.30 nabożeństwo przez wstawiennictwo MB Soleckiej. Zapraszamy.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 13.30 w kościele poklasztornym zostanie odprawiona Msza św. za Ojczyznę z okazji 160 rocznicy powstania styczniowego. Zapraszamy również na spotkanie patriotyczno-historyczne na dziedzińcu Zespołu Szkół, które rozpocznie się o godz. 15.00.
  6. W miesiącu maju budżet parafii wsparło 5 rodzin na kwotę 950 zł. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!