1. Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle mają. Nie przyszedłem powołać sprawiedliwych, ale grzeszników.
  2. Trwa oktawa Bożego Ciała. Każdego dnia do czwartku włącznie o godz. 17.30 nabożeństwo i modlitwy w intencji mieszkańców poszczególnych miejscowości. Na zakończenie oktawy – we czwartek –  poświęcenie wianków.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. Nabożeństwo o godz. 17.30. Tego dnia nie obowiązuje piątkowy post.
  4. Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność na Mszy św. w Uroczystość Bożego Ciała. To piękny i czytelny znak wiary, która nie zamyka się w „magii” procesji, ale wyraża się obecnością we wspólnocie Kościoła na Eucharystii.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 i 16.00 młodzież z KSM naszej parafii zaprezentuje przedstawienie poświęcone bł. Karolinie Kózkównie, dlatego na tych Msza św. nie będzie kazania. Zapraszamy do udziału w tym spektaklu.
  6. W minionym tygodniu 4 rodziny wsparło budżet parafii w kwocie 650 zł. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!