1. Moje oczy ujrzały Twoje zbawienie, któreś przygotował wobec wszystkich narodów; światło na oświecenie pogan i chwałę ludu Twego umiłowanego.
  2. W piątek o godz. 15.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, dziękczynienie za miniony rok i uwielbienie Boga hymnem „Te Deum laudamus”, a po tym nabożeństwie Msza św. na zakończenie mijającego roku. Zapraszamy. Tego dnia z racji sylwestra udzielona jest dyspensa od obowiązku zachowania w tym dniu postu.
  3. W sobotę Nowy Rok – Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. według porządku niedzielnego.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie modlitewne KŻR z Solca nad Wisłą a o godz. 15.30 nabożeństwo przez wstawiennictwo MB Soleckiej.
  5. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny” – numer świąteczny w cenie 10 zł. Dołączona jest również płyta CD z tekstami Ewangelii – Biblia audio.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!