1. Niech Bóg Ojciec naszego Pana Jezusa da wam ducha mądrości i objawienia, niech da również światłe oczy serca, byście wiedzieli czym jest nadzieja waszego powołania.
  2. W czwartek 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego /Trzech Króli/. Msze św. według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy, kadzidła i wody. Składane pieniądze przy okazji zaopatrywania się w zestawy kolędowe będą przeznaczone dla dzieci i młodzieży naszej parafii na ich działalność w różnych grupach formacyjnych.
  3. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. O godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 16.00 Msza św. i modlitwa różańcowa rodziców za dzieci.
  4. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców poszczególnych miejscowości naszej parafii na modlitwę różańcową i Mszę św. zakończoną uroczystym błogosławieństwem rodzin.
  5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Chrztu Pańskiego. To dzień wdzięczności za łaskę i dar sakramentu chrztu świętego w naszym życiu.
  6. Zachęcamy do kupowania świątecznego numeru „Gościa Niedzielnego”.
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

Program nabożeństw kolędowych:
Poniedziałek – godz. 16.00 – Przedmieście Bliższe
Wtorek – godz. 16.00 – Przedmieście Dalsze
Środa – godz. 16.00 – Dziurków

error: Content is protected !!