1. Bóg wiary dochowuje na wieki; kocha sprawiedliwych; króluje na wieki, objawia każdemu drogę szczęścia, pozwala ujrzeć prawdę powołania.
  2. Zapraszamy dzisiaj na koncert kolęd w wykonaniu dzieci ze szkoły w Solcu i Pawłowicach oraz przez zespół „Guzowianki” o godz. 16.30.
  3. W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego /MB Gromnicznej/ Msze św. z poświęceniem świec o godz. 8.00; 10.00 i 16.00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Msze św. wotywne o godz. 16.00. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia oraz czas na indywidualną modlitwę. Po Mszy św. o godz. 16.00 modlitwa różańcowa rodziców w intencji dzieci.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca na wspólnej modlitwie natomiast o godz. 15.30 nabożeństwo do MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  6. Również w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 spotkanie Rady Parafialnej.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…
error: Content is protected !!