1.    Chrystus jest światłością, która rozświetla ciemności i pomaga nam dostrzec prawdziwe znaczenie życia.

2.    Dzisiaj przypada 160 rocznica wybuchu powstania styczniowego. Modlitwą obejmujemy tych wszystkich, którzy rosyjskiemu okupantowi powiedzieli NIE i podjęli działania zbrojne, by odzyskać upragnioną niepodległość. Z tej okazji na cmentarzu św. Barbary o godz. 11.30 zostaną zapalone przez władze samorządowe znicze przy grobach naszych bohaterów. Cześć ich pamięci.

3.     Dzisiaj po każdej Mszy św. młodzież prowadzi sprzedaż ciasta, by uzupełnić deficyt budżetowy związanych ze swoją statutową działalnością. Gwarantujemy świeżość sprzedawanych wiktuałów.

4.    W czwartek 26 stycznia w LCK o godz. 11.00 spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wykład „Prawa seniora”.

5.    W piątek o godz. 19.00 cykliczne spotkanie ze Świętym. Zapaszmy do modlitwy przy relikwiach bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

6.    W przyszłą niedzielę o godz. 16.30 rozpocznie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci ze PSP w Solcu i Pawłowicach, a o godz. 17.00 wystąpi zaproszony przez Urząd Miasta i Gminy zespół ludowy „Guzowianki”.  Podczas koncertu będą zbierane fundusze w ramach akcji: ”Mały wzrost, wielkie serce, pomagamy Nelce”. Zapraszamy.

7.    Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”. Dla dzieci jest miesięcznik „Mała gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!