1. Ojcze zgrzeszyłem przeciw Niebu i względem ciebie; już nie jestem godzien nazywać się Twoim synem. Nikt cię nie potępia i Ja ciebie nie potępiam.
  2. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30, a po tym nabożeństwie Msza św. już bez kazania.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia, prywatna adoracja i okazja do spowiedzi. Po nabożeństwie Drogi Krzyżowej o godz. 16.00 będzie Msza św. i modlitwa różańcowa rodziców, którzy modlą się za swoje dzieci.
  4. W sobotę rozpoczną się wielkopostne rekolekcje. W tym dniu Msza św. z nauką o godz. 9.00; 10.30 dla dzieci i młodzieży i 16.00. Podczas każdej Mszy św. będzie zbierana taca.
  5.  W tym dniu również będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi w godzinach od 8.30 do 12.00 oraz po południu od 15.00 do 16.00. Zapraszamy.
  6. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach Świętych nauka rekolekcyjna. Również w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie n KŻR z Solca na wspólnej modlitwie.
  7. Dziękuję poszczególnym miejscowościom naszej parafii, które już przekazały zebrane ofiary pieniężne na zakup kwiatów do grobu Pana Jezusa i wielkanocną dekorację oraz całoroczne ubieranie w żywe kwiaty dwóch soleckich kościołów. Bóg zapłać.
  8. W minionym tygodniu budżet parafii wsparło 3 rodzin na kwotę 600 zł. Bóg zapłać.
  9. Bardzo prosimy o nie wypalanie traw, gdyż grozi to niebezpieczeństwem przeniesienia ognia na budynki, las, a przecież jest sucho.
  10. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.
  11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…
error: Content is protected !!