1. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię. Lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie – mówi Pan w dzisiejszej Ewangelii.
  2. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30, a po tym nabożeństwie Msza św. już bez kazania.
  3. We wtorek 22 dzień miesiąca, a zatem modlitewne spotkanie przez wstawiennictwo św. Rity, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 16.00. Zapraszamy.
  4. W piątek przypada Uroczystość Zwiastowania NMP. Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i po nabożeństwie Drogi Krzyżowej o godz. 16.00.
  5. W przyszłą niedzielę Akcja Katolicka będzie prowadziła sprzedaż palm, książek, albumów, modlitewników, kart pocztowych i innych przedmiotów religijnych.
  6. Prace prowadzone przy obiektach parafialnych:
    • podłączono budynek parafialny do kanalizacji i przygotowano miejsca noclegowe dla uchodźców;
    • zakupiono bloczki na nowy mur ogrodzenia przy ul. Kopernika;
    • rozpoczęto prace przy odnowieniu krzyża przed dzwonnicą oraz figury Matki Bożej w ogrodzie przy plebanii.
  7. Zapłacono za wykonanie dwóch łazienek w budynku parafialnym, z których jedna będzie dostępna od przyszłej niedzieli dla uczestników Mszy św.
  8. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy swoimi ofiarami pragną sfinansować te działania.
  9. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”. Dla dzieci jest miesięcznik „Mały Gość Niedzielny”.
  10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…