1. Jezus uczy nas patrzenia na drugiego człowieka z miłością. Niech grzechy innych nie przysłaniają nam tej pięknej miłości.
  2. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30, a po tym nabożeństwie Msza św. już bez kazania. O godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca na wspólnej modlitwie.
  3. Jutro spotkania rekolekcyjne: dla młodzieży o godz. 9.00; dla dzieci szkoły podstawowej o godz. 10.30, zaś dla dorosłych o godz. 16.00. Zapraszamy
  4. W piątek od godz. 9.00 udamy się z posługą sakramentalną do ludzi starszych i chorych w naszej parafii. Zgłoszenia w zakrystii oraz kancelarii parafialnej, jak również telefonicznie.
  5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.00 i po tym nabożeństwie Msza św.
  6. Za tydzień niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św. natomiast o godz. 12.00 procesja wokół naszego parafialnego kościoła. Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą to wszyscy gromadzimy się przed kościołem, tam będzie poświęcenie palm i procesyjnie wejdziemy do świątyni. To również dzień świątecznego kiermaszu oraz rozstrzygnięcia konkursu na najładniejszą palmę, który organizuje Burmistrz Miasta i Gminy. Zapraszamy do udziału.
  7. Bardzo dziękuję Panu Burmistrzowi za usunięcie uschłej lipy na cmentarzu św. Barbary. Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!