1. Jeszcze raz popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Bóg; zostaliśmy nazwani Jego dziećmi. On zna każdego z nas, a my czy znamy Jego. Znać to znaczy miłować.
  2. To jest ostatni tydzień przed miesiącem majem. Prosimy o udekorowanie oraz posprzątanie terenu przed przydrożnymi krzyżami i kapliczkami, gdzie będziecie się gromadzić na modlitwie zwanej majówką.
  3. W sobotę rozpoczyna się miesiąc Maryjny. Nabożeństwo przez wstawiennictwo Matki Bożej codziennie o godz. 17.30; natomiast w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszej parafialnej świątyni. Jednocześnie zachęcamy do tradycyjnej modlitwy w tym majowym miesiącu przy przydrożnych krzyżach i figurkach.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 comiesięczne spotkanie członków kół żywego różańca z Solca i modlitwa w naszym kościele. Zapraszamy.
  5. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”; dla dzieci jest nowy miesięcznik „Mały gość niedzielny”.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..
error: Content is protected !!