1. Pan mój i Bóg mój – wyraziłem to swoją obecnością na dzisiejszej Eucharystii. Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli – mówi do mnie Pan.
  2. We czwartek o godz. 17.00 spotkanie z rodzicami dzieci z klasy III-ej, które w tym roku przystąpią po raz pierwszy do sakramentu Eucharystii.
  3. W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z młodzieżą, która pragnie w tym roku przystąpić do sakramentu bierzmowania.
  4. Od 1 kwietnia rozpoczął się w naszej Ojczyźnie Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkańców. Możemy uczynić to przez internet lub indywidualnie przez osobę oddelegowaną to tego działania.

5.    W związku z narastającą falą zachorowań na COVID 19 prosimy o zachowanie wskazań podanych przez służby sanitarne naszego kraju. Niech również towarzyszy nam modlitwa o ustanie epidemii koronawirus.

6.    Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

7.    Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..