1. Panie dobrze że tu jesteśmy. Bądźmy naśladowcami również św. Pawła i wpatrujmy się w przykład życia tych, którzy jak on postępują w swoim życiu zgodnie z literą Ewangelii.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek jako nasza pomoc misjom i misjonarzom na całym świecie.
  3. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30, a po tym nabożeństwie Msza św. już bez kazania.
  4. W piątek – o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej a po nim Msza św. 
  5. Caritas naszej Diecezji dziękuje za złożone ofiary i przekazane dary na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy. Bóg zapłać
  6. Każdego roku zbierane są w poszczególnych miejscowościach naszej parafii dobrowolne ofiary na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego oraz dekorację naszej świątyni nie tylko na święta wielkanocne, ale również przez cały rok. Jak dobrze wiecie dekorujemy kwiatami dwa kościoły na każdą niedzielę oprócz niedziel następujących po uroczystościach zaślubin Bardzo prosimy o wzięcie gotowych list, które znajdują się w zakrystii. Tym wszystkim, którzy zaangażują się w zbiórkę bardzo dziękujemy w imieniu całej parafii – Bóg zapłać.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  8. Na przestrzeni ostatniego miesiąca budżet parafii wsparło  5 rodzin na łączną kwotę 1200 zł. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.
  10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…
error: Content is protected !!