1. Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony. W Krzyżu nasze zwycięstwo.
  2. Dzisiaj nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.30, a po nim Msza św. już bez kazania.
  3. W piątek przypada uroczystość św. Józefa oblubieńca Najśw. Maryi Matki Jezusa. Jest to święto patronalne mężów i ojców. W tym dniu rozpoczynamy nasze rekolekcje. Zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 16.00 i Mszę św. z nauką rekolekcyjną.
  4. W sobotę będziemy mogli skorzystać ze spowiedzi w godz. od 8.30 do 12.00 i od 15.00 do 16.00. W tym dniu nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. o godz. 9.00; 10.30 i 16.00. Zapraszamy.
  5. Zakończenie rekolekcji w przyszłą niedzielę. Nauki wielkopostne wygłosi kapłan diecezji sandomierskiej – ks. Adam Lechwar.
  6. Mimo istnienia pandemii jesteśmy do dyspozycji w posłudze wobec ludzi starszych i chorych w naszej parafii. Prosimy o zgłaszanie ich potrzeby duchowej i sakramentalnej w zakrystii lub kancelarii. Wizyty będą wyznacza w sposób indywidualny co do dnia i godziny.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”. Redakcja tego tygodnika przygotowała również numer specjalny „Gościa Niedzielnego” poświęcony osobie św. Józefa w cenie 9 zł za egzemplarz.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..
error: Content is protected !!