1. To jest Pan – mówi św. Jan. Bogu dzięki, że są Ci, którzy wskazują na Chrystusa Zmartwychwstałego. Tylko usłysz i zobacz.
  2.  Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30 w niedziele o godz. 15.30.
  3. We wtorek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego.
  4. Od przyszłej niedzieli Msza św. o godz. 10.30 będzie sprawowana w kościele poklasztornym. Odpust w kościele poklasztornym w poniedziałek 9 maja, ponieważ niedziela wielkanocna nie przyjmuje możliwości celebrowania odpustu w dniu wspomnienia św. Stanisława Biskupa i męczennika, który przypada co roku 8 maja.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msze św. wotywne o godz. 18.00. W Piątek o godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja.
  6. W sobotę podczas każdej Mszy św. dołączona będzie modlitwa o powołania kapłańskie oraz uświęcenie posługi prezbiterów naszej diecezji. W tej intencji będzie nabożeństwo majowe.
  7. W minionych dwóch tygodniach budżet parafii wsparło 4 rodziny na kwotę 550 zł. Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.