1. Pan mój i Bóg mój – wyraziłem to swoją obecnością na dzisiejszej Eucharystii. Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli – mówi do mnie Pan.
  2. Jutro dzień imienin Ks. Biskupa Marka Solarczyka. Niech nasza modlitwa towarzyszy Mu podczas posługi pasterskiej w naszej Diecezji.
  3. W piątek o godz. 19.00 modlitewne spotkanie dla młodzieży naszej parafii ze św. Stanisławem Biskupem i Męczennikiem.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci z klasy IV, które w tym roku będą przeżywać rocznicę I Komunii św., natomiast o godz. 15.00 spotkanie w kościele KŻR z Solca na wspólnej modlitwie różańcowej. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 15.30. Prosimy o posprzątanie terenu przed przydrożnymi krzyżami i kapliczkami, gdzie będziecie się gromadzić na modlitwie zwanej majówką oraz ich udekorowanie jak to czynicie co roku.
  5. W sobotę 30 kwietnia o godz. 14.00 przy parafii w Lipsku rozpoczyna się kolejna edycja bezpośredniego przygotowania narzeczonych do sakramentu małżeństwa.
  6. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!