1. Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je.
  2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30 w niedzielę o godz. 15.30.
  3. Jutro Uroczystość odpustowa św. Stanisława Biskupa w kościele poklasztornym. Msze św. z kazaniem o godz. 8.00; 9.00; 10.00; 12.00 i 18.00. Nabożeństwo majowe tego dnia będzie w kościele poklasztornym.
  4. W piątek pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00, po Mszy modlitwa różańcowa i procesja z figurą wokół naszej świątyni.
  5. W najbliższą niedzielę o godz. 10.00 dzieci z klas trzecich Szkoły Podstawowej w Solcu nad Wisłą i Przedmieściu Dalszym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci, rodziców i rodzeństwa w piątek o godz. 16.00.  
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z młodzieżą, która pragnie przystąpić w tym roku do sakramentu bierzmowania.
  7. W sobotę w kościele Św. Trójcy w Lipsku o godz. 14.00 będzie sprawowana Msza św. z racji otwarcia sezonu motocyklowego.
  8. W minionym tygodniu budżet parafii wsparło 2 rodziny na kwotę 300 zł. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!