1. O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem.
  2. Przypominamy, że roraty codziennie o godz. 6.30. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 6.15.
  3. W sobotę adwentowy dzień skupienia. Msze św.  z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00; 10.30; i 16.00. Jest to także dzień spowiedzi przed Bożym Narodzeniem. Spowiedź w godz. od 8.30 do 11.30 i po południu od 15.00 do 16.00. Z tej racji, że część Księży wyjedzie po południu spowiadać w kaplicy w Woli Soleckiej, bardzo prosimy o skorzystanie ze spowiedzi do południa, bo później mogą być kolejki. Prosimy was o przystąpienie do sakramentu pokuty i nie odkładanie na niedzielę, bo będą kolejki i zdenerwowanie. W dniu spowiedzi na Mszach św. będzie zbierana taca.
  4. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć w zakrystii. Również są jeszcze świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  5. W przyszłą niedzielę, obok soleckiego domu kultury, organizowany będzie świąteczny jarmark, na który serdecznie zapraszamy.
  6. We wtorek o godz. 11.00 w Lipskim Centrum Kultury kolejne spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku i spotkanie opłatkowe.
  7. Chorzy oraz osoby starsze, które chcą przyjąć sakrament pokuty i eucharystii z okazji Świąt Bożego Narodzenia prosimy o zgłaszanie indywidualnie.
  8. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną będziemy telefonicznie umawiać się na wizytę duszpasterską w różnej porze dnia.
  9. W związku z wyjazdami na spowiedź do różnych parafii naszego dekanatu w sprawach kancelaryjnych prosimy o kontakt telefoniczny.
  10. W minionym tygodniu budżet parafii wsparło 2 rodziny na łączną kwotę 600 zł. Bóg zapłać.
  11. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.