1. Przygotujcie drogę Panu, prostujcie ścieżki dla Niego. Niech Boża miłości rozświetli mroki życia.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. prowadzona jest zbiórka ofiar jako nasza pomoc Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć po Mszy św. w zakrystii. Składane zwyczajowo z tej okazji ofiary pieniężne przeznaczone będą na częściowe pokrycie kosztów nowego ogrodzenia placu przy budynku katechetycznym. Bóg zapłać za wsparcie tego działania.
  4. Przypominamy, że roraty codziennie o godz. 6.30. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 6.15. Zachęcamy do licznego udziału. Będzie to nasz osobisty wkład w Boże przygotowanie do świąt.
  5. W środę przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 6.30; 8.00; 10.00 i 16.00.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie i wręczenie medalików dzieciom klasy III-ej, a po Mszy spotkanie na comiesięcznej katechezie.
  7. W minionym tygodniu budżet parafii wsparło 2 rodziny na łączną kwotę 200 zł. Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.