1. Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych. Panu Bogu swemu będziesz zawsze służył.
  2. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo Gorzkich Żali, z kazaniem pasyjnym, które rozpocznie się o godz. 15.30; a po nim Msza św. już bez kazania.
  3. W piątek o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie i wręczenie modlitewników dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.
  5. Dziękujemy za wszelkie formy wsparcia dla tych, którzy uciekają przed okrucieństwem wojny. Przekazując gdziekolwiek i komukolwiek pieniądze, dobra materialne oraz modlitwę w intencji pokoju i ofiar wojny, pokazujecie piękno Waszych serc i wrażliwość na cierpienie. Zebrane ofiary do puszek zostały przekazane na konto Caritas naszej Diecezji. Niech Bóg wam za to wszystko wynagrodzi.
  6. We wtorek Dzień Kobiet. Jak co roku zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00 w intencji piękniejszej części naszej wspólnoty parafialnej.
  7. Zachęcamy do kupowania tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i obfitości darów nieba i w ich intencji odmówmy „Zdrowaś Maryjo”…
error: Content is protected !!