1. Dobry człowiek to ten, który z Bożego skarbca wydobywa dobro, a jego usta mówią prawdę i wyrażają szacunek dla każdego bliźniego.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. prowadzona jest zbiórka do puszek jako nasza pomoc uchodźcom wojennym, którzy przybywają do naszej Ojczyzny. Taka zbiórka będzie prowadzona również w środę popielcową.
  3. W środę rozpoczyna się tegoroczny Wielki Post, którego znakami jest modlitwa, post i jałmużna. W tym dniu Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 8.00; 10.00 i 16.00. Tego dnia wszystkich obowiązuje post ścisły pod sankcją grzechu śmiertelnego. Również tego dnia o godz. 18.00 rozpocznie się modlitewne spotkanie w intencji pokoju na Ukrainie i w Europie.
  4. W piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa, a w niedzielę o godz. 15.30 nabożeństwo Gorzkich Żali.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Msze św. wotywne o godz. 16.00. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i okazja do spowiedzi.. Po Mszy św. spotkanie na modlitwie różańcowej KŻR rodziców.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 modlitewne spotkanie członków KŻR z Solca nad Wisłą. Zapraszamy.
  7. Urząd Miasta i Gminy odpowiadając na apel Burmistrza Hrubieszowa organizuje dziś i jutro zbiórkę potrzebnych darów dla uchodźców z Ukrainy. Szczegółowe informacje są umieszczone na tablicy ogłoszeń.
  8. Zachęcamy do kupowanie tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i obfitości darów nieba i w ich intencji odmówmy „Zdrowaś Maryjo”…
error: Content is protected !!