1. Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 w sali domu parafialnego spotkanie z dziećmi klasy III-ej i ich rodzicami.
  3. W piątek o godz. 20.00 pierwsze spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Zapraszamy chętnych młodych ludzi do udziału w tej wspólnocie rozwoju intelektualnego i duchowego opartego na Ewangelii.
  4. W sobotę przypada święto patrona dzieci i młodzieży – św. Stanisława Kostki. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00, a po niej nabożeństwo oraz wspólne spotkanie przy ognisku. Jest to dzień inauguracji roku formacji dla ministrantów, scholii i oazy naszej parafii.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie młodzieży klas VIII-ych naszej parafii przygotowujących się w tym roku szkolnym do sakramentu bierzmowania.
  6. Trwają prace budowlane przy budowie nowego mury ogrodzenia placu kościelnego. Bardzo dziękujemy za finansowe wsparcie prowadzonych prac. W minionym tygodniu budżet parafii wsparło 4 rodziny na kwotę 600 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 przed kościołem poklasztornym odbędzie się festyn kulinarny organizowany przez Parafię oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Przedmieścia Bliższego i Dalszego. Będzie można spróbować chleba pieczonego według dawnej receptury naszych gospodarstw domowych oraz inne wiktuały przygotowane na tę okoliczność. Zapraszamy do udziału.
  8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..
error: Content is protected !!