1. Pan dzisiaj nas nakarmił swoim Słowem i Chlebem dającym życie wieczne. Ubogaceni tymi darami bądźmy Jego świadkami.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek, jako nasze wsparcie tym wszystkim, którzy ucierpieli podczas powodzi  w naszej Ojczyźnie, jak i w Europie Zachodniej. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca na wspólnej modlitwie, a o godz. 15.30 nabożeństwo przez wstawiennictwo MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  4. Bardzo dziękuję za dar czasu i pracy przy kościelnym murze panom z Boisk nad Wisłą: Dąbrowski Witold; Krzak Piotr; Waleniak Łukasz; Krukowski Arkadiusz; Matyjasek Michał. W minionym tygodniu budżet parafii wsparło 5 rodzin na łączną kwotę 650 zł. Bóg zapłać.
  5. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..
error: Content is protected !!