1. Chrystus, jako dobry Pasterz troszczy się o Bożą owczarnię i pragnie zbawienia wszystkich, dlatego wciąż szuka tych, którzy się zagubili. Usłysz Boży głos.
  2. We czwartek 22 dzień miesiąca. O godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity. Zapraszamy
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie pojazdów z racji patrona kierowców św. Krzysztofa. Nowo zakupione pojazdy otrzymają religijną wyprawkę św. Krzysztofa. Widocznym znakiem będzie biała kartka za szybą pojazdu.
  4. W minionym tygodniu został zalany fundament pod nowy mur ogrodzenia placu kościelnego. Koszt betonu to 12 tys. zł. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel przez 5 rodzin na łączną kwotę 650 zł. Jednocześnie dziękuję za dar pracy mężczyznom z Przedmieścia Dalszego: Foderowicz Tadeusz; Kotas Krzysztof; Sosnowski Wacław; Kołodziejczyk Mirosław; Sobulski Lech oraz z Kolonii Raj i Nadwiślańskiej Lichota Adam; Szczerba Tadeusz; Kozak Sławomir.
  5. Zostało zakończone malowanie kaplicy w Woli Soleckiej wraz z zakrystią. Na pokrycie kosztów tej inwestycji zostały złożone ofiary przez 7 rodzin na kwotę 1100 zł. Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..

error: Content is protected !!