1. Jezus Chrystus będąc bogatym, dla nas stał się ubogim, aby nas Swoim ubóstwem ubogacić.
  2. We wtorek uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i 18.00, Tego dnia zbierana taca jest przekazywana na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Wystawienie Najśw. Sakramentu w piątek o godz. 17.00. Msze św. wotywne o godz. 18.00 Zapraszamy.
  4. W przyszła niedzielę o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca na wspólnej modlitwie, natomiast o godz. 15.30 nabożeństwo przez wstawiennictwo MB Soleckiej.
  5. W okresie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w wtorek; czwartek i sobotę w godzinach od 8.00 do 9.00. Zawsze można umówić się telefonicznie, by załatwić sprawy kancelaryjne.
  6. Prosimy o zgłaszanie tylko w tym tygodniu chęci udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w grupie nr 25. Wynika to z konieczności zgłoszenia z miesięcznym wyprzedzeniem liczby uczestników pielgrzymki.
  7. W minionym tygodniu 4 rodziny złożyły ofiary na pokrycie kosztów remontu ogrodzenia w kwocie 550 zł. Bóg zapłać.
  8. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 pragniemy podziękować ks. Grzegorzowi Dąbrowskiemu za 3 lata gorliwej pracy wikariusza i prefekta.
  9. W przyszłą niedzielę powitamy w naszej parafii nowego wikariusz – neoprezbitera ks. Krystiana Korbę, pochodzącego rodem z parafii Szydłówek.
  10. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.
  11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..