1. Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle.
  2. Dzisiaj o godz. 15.30 nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego.
  3. W czwartek przypada uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze św. tego dnia o godz. 8.00; 10.00 i 18.00. Tego dnia będzie zbierana taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej
  4.  W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza św. wotywna z wystawieniem Najśw. Sakramentu o godz. 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 modlitewne spotkanie KZR z Solca, zaś o godz. 15.30 nabożeństwo do MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  6. Od tego tygodnia do 3 września kancelaria parafialna czynna wtorek, czwartek i sobota od godz. 8.00 do 9.00. W sprawach pilny prosimy o kontakt telefoniczny.
  7. W środę o godz. 18.30 spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką autokarową na Litwę.
  8. Dobiegły końca zaplanowane prace przy układaniu kostki chodnikowej na obu cmentarzach. Całkowity koszt inwestycji: materiał i robocizna to 51000 zł. Bardzo dziękujemy za finansowe wsparcie tego przedsięwzięcia.
  9. W minionym tygodniu 3 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 550 zł. Bóg zapłać.
  10. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.