1. Bądźcie naśladowcami moimi, tak jak ja jestem naśladowcą Chrystusa – słowa św. Pawła Apostoła. Naśladować Jezusa to wezwanie na ten tydzień, w którym rozpoczynamy szczególny czas otwierania serca dla Boga.
  2. W środę rozpoczynamy Wielki Post – czas modlitwy, umartwienia i postu. To czas formowania naszych sumień. Msze św. w Środę Popielcową z posypaniem głów popiołem o godz. 8.00; 10.00 i 16.00. Tego dnia wszystkich obowiązuje post tak jakościowy, jak i ilościowy. Zapraszamy do udziału we Mszy św. oraz rodzinnej modlitwy.
  3. W piątek – o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim Msza św. 
  4. W niedzielę o godz. 15.30 rozpoczyna się nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z kazaniem pasyjnym, a po tym nabożeństwie Msza św. już bez kazania. Zachęcamy do udziału w tym wielkopostnym nabożeństwie, które w przeszłości tak licznie gromadziło w naszym kościele uczniów Chrystusa.
  5. Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych oraz młodzieży i dzieci w dniach od 17 do 19 marca. Spowiedź w sobotę przed niedzielą palmową.
  6. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!