1. Na mocy chrztu każdy z nas jest św. Pawłem. A zatem muszę być świadomy słów: „Biada mi, gdybym nie głosił Ewangelii”.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca na wspólnej modlitwie i katechezie, natomiast o godz. 15.30 nabożeństwo przez wstawiennictwo MB Soleckiej.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy dzieci z klasy III-ej i ich rodziców, a po Mszy spotkanie formacyjne w naszym parafialnym kościele. Podczas Mszy św. poświęcenie modlitewników w ramach przygotowania do dnia pierwszej komunii św.
  4. Wszystkim nowo wybranym sołtysom gratulujemy wyboru i otrzymanego ze strony lokalnej społeczności depozytu zaufania. Miejcie oczy i uszy otwarte na wszelkie bolączki mieszkańców waszych miejscowości.
  5. Przyszła niedziela jest ostatnią niedzielą tegorocznego krótkiego karnawału. Wykorzystajcie ten czas na wspólną rodzinną czy sołecką zabawę. Każdemu z nas należy się odrobina radości i tańca.
  6. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego  „Gościa Niedzielnego”.
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…
error: Content is protected !!