1. Jeśli kto mnie miłuje, będzie zachowywał moją naukę, a Ojciec mój umiłuje go i do niego przyjdziemy.
  2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30 w niedziele o godz. 15.30.
  3. W piątek rozpoczynamy nowennę przed  Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. Również w piątek o godz. 19.00 nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Charbela oraz błogosławieństwo relikwiami, które zostaną użyczone naszej Parafii na czas tego nabożeństwa. Zapraszamy do udziału w spotkaniu ze świętym z Libanu
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z młodzieżą klas ósmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  6. W minionym tygodniu budżet parafii wsparło 3 rodziny na kwotę 600 zł. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”. Jest również dla dzieci miesięcznik „Mały gość niedzielny”.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…
error: Content is protected !!