1. Nadchodzi godzina, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli szuka Ojciec.
  2. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30, a po tym nabożeństwie Msza św. już bez kazania.
  3. W piątek – o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim Msza św.
  4. W tym tygodniu dzieci i młodzież naszych szkół będzie przeżywała rekolekcje wielkopostne. Dzieci zapraszamy w środę, czwartek i piątek na godzinę 10.30; natomiast młodzież w te dni będzie miała spotkania o godz. 12.00. Dziękujemy Dyrekcjom Szkół; nauczycielom, rodzicom za stworzenie możliwości uczestniczenia w rekolekcjach. Współpraca Parafii ze szkołami jest wzorcowa i godną pochwały. Bóg zapłać.
  5. We wtorek 14 marca w MGOK w Solcu o godz. 14.00 odbędzie się spotkanie w ramach warsztatów poświęconych bezpieczeństwu na drogach. Na to spotkanie są zaproszeni wszyscy seniorzy, to dla nich policja przygotowała to spotkanie mając na uwadze ich bezpieczeństwo. Zapraszamy.
  6. W czwartek 16 marca w LCK w Lipsku o godz. 15.00 spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku poświęcone chorobom serca. Zapraszamy
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z młodzieżą, która przygotowuje się w tym roku szkolnym do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!