1. Czy ty wierzysz w Syna Człowieczego? Wierzę, Panie. Oto świadectwo uzdrowionego niewidomego z Ewangelii.
  2. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30, a po tym nabożeństwie Msza św. już bez kazania.
  3. W środę przypada 22 dzień miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00 i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity.
  4. Również 22 marca o godz. 11.00 w LCK spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku poświęcone zagadnieniu przestępstw przeciw mieniu.
  5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.00. Zapraszamy.
  6. W sobotę 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania NMP. Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i 16.00. Podczas Mszy św. o godz. 16.00 będzie można się włączyć w piękne dzieło modlitewne zwane duchową adopcją dziecka poczętego.
  7. Wojownicy Maryi z Pionek zapraszają do udziału w ekstremalnej drodze krzyżowej z Pionek do Kozienic w dniu 31 marca. Rozpocznie się o godz. 21.00 w kościele p.w. św. Barbary.
  8. W tym nowym roku do dnia dzisiejszego 3 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 600 zł. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”, dla dzieci jest miesięcznik „Mały gość niedzielny”.