1. Panie Jezu daj nam zrozumieć Pisma, niech w naszym sercu gości radość a umacnia wiara, gdy do nas mówisz.
  2. Już dzisiaj zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Piotrawina w sobotę 6 maja. Wyruszymy z kościoła poklasztornego o godz. 8.00. Bliższe dane podane są na Facebooku parafii Solec nad Wisłą oraz na plakacie umieszczonym na tablicy ogłoszeń.
  3. We wtorek w LCK o godz. 11.00 spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zapraszamy.
  4. W środę o godz. 18.00 spotkanie młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.
  5. W piątek o godz. 17.00 spotkanie dzieci klasy III-ej, które przygotowują się do dnia I Komunii Świętej.
  6. Również w piątek o godz. 19.00 modlitewne spotkanie ze Świętym przy relikwiach bł. ks. Bolesława Strzeleckiego męczennika radomskiego podczas  II wojny światowej.
  7. Zwracamy się ze szczególnym apelem o uporządkowanie i dekorację figur oraz krzyży przydrożnych z okazji zbliżającego się miesiąca poświęconego modlitwie przez wstawiennictwo Matki Bożej, zwanej majówką.
  8. Została zakupiona betonowa kostka i obrzeża na chodnik na cmentarzu św. Barbary i „Piaskach”. Koszt 21 tys zł. Pracę rozpoczną się w miesiącu maju, tak przynajmniej obiecał wykonawca. Dziękujemy za finansowe wsparcie tej inwestycji.
  9.  W minionym tygodniu 2 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 300 zł. Bóg zapłać.
  10. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!