1. Ja jestem Dobrym Pasterzem i znam owce moje, a one znają Mój głos.
  2. Jutro pierwszy dzień miesiąca maja – w tym miesiącu gromadzimy się na nabożeństwie majowym w dni powszednie o godz. 17.30, natomiast w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie oraz modlitwie przy krzyżach i przydrożnych figurach.
  3. W środę przypada liturgiczna Uroczystość MB – Królowej Polski. Msze św. tego dnia będą odprawione w następującym porządku: 7.30; 10.30; 12.00 i 16.00. Tego dnia w naszej Parafii będziemy się modlić w intencji strażaków OSP z racji Święta św. Floriana – patrona Strażaków – o godz. 12.00 w Solcu oraz o godz. 9.00 w Woli Soleckiej. Niech Bóg ma ich w swojej opiece. Przypominamy, że 2 maja przypada dzień Flagi Narodowej. Niech wywieszone przez nas świadczą o naszej tożsamości narodowej i naszym patriotyzmie.
  4. W czwartek o godz. 18.30 spotkanie młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Msze św. wotywne o godz. 18.00. W piątek o godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, modlitwa – koronka do Bożego miłosierdzia oraz okazja do skorzystania ze spowiedzi.
  6. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Piotrawina w sobotę 6 maja. Wyruszymy z kościoła poklasztornego o godz. 8.00. Bliższe dane podane są na Facebook parafia Solec nad Wisłą oraz na plakacie umieszczonym na tablicy ogłoszeń. Wiele osób i instytucji zaangażowało się w przygotowanie tego spotkania.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca na wspólnej modlitwie z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  8. Zapraszamy do udziału w autokarowej pielgrzymce na Litwę w dniach od 3 do 6 lipca. Są jeszcze wolne miejsca. Plakat w gablocie.
  9. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!