W sobotę 3 grudnia 2011 r. 17-osobowa grupa dzieci i młodzieży formującej się w Ruchu Światło – Życie wraz z ks. Mariuszem, uczestniczyła w Rejonowym Dniu Wspólnoty. Tym razem gościła nas parafia pw. św. Wojciecha w Górze Puławskiej.

Po wysłuchaniu konferencji głoszonej przez ks. Marcina Zarzyckiego udaliśmy się do budynku szkoły na pracę w grupach i rozważanie Bożego Słowa.

Po tak wymagających skupienia działaniach nadszedł wspaniały czas Agapy.

Posileni pysznym bigosem i słodkim ciastem powróciliśmy do świątyni, aby przygotować się do Eucharystii przez sakrament pokuty i pojednania oraz wspólny śpiew.

Spotkanie z Jezusem w Eucharystii zakończyło nasze wspólne spotkanie.

Dziękujemy wspólnocie oazowej z Góry Puławskiej wraz z ks. Markiem Okoniem za cudowne przyjęcie nas i wspólnotę stołu oraz modlitwy.

Z okazji 5 rocznicy funkcjonowania Ruchu Światło – Życie w tej parafii, życzymy wielu łask od Ducha Świętego oraz wspaniałych owoców modlitwy i formacji.