1. Wniebowstąpienie to tryumf Chrystusa Zmartwychwstałego, który mówi nie smućcie się, idę do domu Ojca, aby przygotować wam miejsce. Pójdźcie za mną.
 2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30 w niedzielę o godz. 15.30.
 3. W poniedziałek pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się o godz. 18.00 Mszą św., a po niej modlitwa różańcowa i procesja wokół naszej świątyni. Zapraszamy.
 4. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy tej nowenny będą odmawiane podczas nabożeństwa majowego.
 5. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 uroczysta Msza św. z I-komunią dla dzieci z klasy III-ej. Spowiedź dla dzieci, rodziców i rodziny w sobotę o godz. 9.00
 6. Bardzo dziękujemy rodzicom dzieci klasy IV w liczbie 12 osób za posprzątanie kościoła poklasztornego i terenu wokół tego kościoła do nowego letniego sezonu celebracji niedzielnej Mszy św. o godz. 10.30.
 7. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie nowej kadencji Rady Miasta i Gminy w Solcu nad Wisłą, na którą zapraszamy Panią Burmistrz, sekretarza Urzędu, Panią skarbnik i wszystkich radnych oraz wszystkich chętnych, którzy pragną swoją modlitwą wesprzeć 5-letnią kadencję Rady.
 8. Dziękujemy za przygotowanie kanapek i posiłku dla pielgrzymów do Piotrawina paniom z KGW z Przedmieścia Bliższego i Dalszego. Produkty sfinansowała Parafia oraz p. Romuald Kowaleczko. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc.
 9. Informujemy, że tegoroczna procesja Bożego Ciała przejdzie ulicami: Zamkowa, Zwoleńska; Rynek i pl. B. Śmiałego.
 10. W minionym tygodniu 3 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 250 zł. Bóg zapłać.
 11. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.
 12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…
error: Content is protected !!