I rzekł do nich anioł: «Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu:  dziś bowiem w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan.

 «Pójdźmy do Betlejem i zobaczmy, co się tam zdarzyło i o czym nam Pan oznajmił»

Każdego roku celebrujemy prawdę narodzenia Syna Bożego. Jest to niepowtarzalna okazja do otwarcia serca dla „Słowa, które Ciałem się Stało”. Doświadczenie spotkania ze Słowem zawsze jest bogactwem głębi naszego serca i człowieczeństwa. Jako duszpasterze pragniemy Wam drodzy Parafianie z tej okazji złożyć najserdeczniejsze życzenia:

 Niech Bóg w osobie Jego Syna narodzi się w Waszych serca, domach i rodzinach; niech wniesie do Waszego życia szacunek wobec każdego człowieka; niech swym błogosławieństwem umocni wiarę, ożywi nadzieję i miłość, niech spełnią się wszystkie życzenia wypowiedziane przy wigilijnym stole. Szczęść Boże na czas świętowania Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2023.

                                                        Ks. Krzysztof i Ks. Krystian

error: Content is protected !!