1. Królestwo Moje nie jest z tego świata – mówi Chrystus. Chociaż tak jest, to my jednak każdego dnia w modlitwie Pańskiej mówimy: Przyjdź królestwo Twoje.
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy ostatni tydzień okresu w liturgii Kościoła zwanym „zwykłym” charakteryzującym się zielonym kolorem ornatu. Przyszła niedziela to I NIEDZIELA ADWENTU – czasu oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.
  3. We wtorek 22 dzień miesiąca, a zatem modlitewne spotkanie przez wstawiennictwo św. Rity, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 16.00. Zapraszamy. W tym dniu w liturgii Kościół obchodzi wspomnienie św. Cecylii patronki śpiewu kościelnego, organistów, chórów kościelnych i scholii. W naszej modlitwie dziękujemy Bogu za posługę w naszej parafii Pana organisty oraz scholi młodzieżowej. Bóg zapłać.
  4. Od przyszłej niedzieli Akcja Katolicka będzie prowadziła sprzedaż świec wigilijnych, kalendarzy, kart świątecznych oraz innych przedmiotów i książek religijnych. Również w przyszłą niedzielę zostaną poświęcone opłatki, które wyraz z modlitwą i życzeniami zagoszczą w naszych dłoniach podczas wigilijnego spotkania w naszych domach przed Bożym Narodzeniem.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z dziećmi klasy IV-ej i ich rodzicami.
  6. W poniedziałek 28 listopada będziemy gościć pochodzącego z Indii charyzmatyka Ojca Josepha Vadakkel, który już raz u nas przebywał. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30 modlitwą różańcową, następnie Msza św. i modlitwy o uzdrowienie. Zapraszamy.
  7. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”. Dla dzieci jest miesięcznik „ Mały gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!