1. Ty jesteś Piotr-Opoka i na tej opoce zbuduję mój Kościół, a bramy piekielne go nie przemogą. Kościół jest dziełem Syna Bożego i będzie trwał wiecznie.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Msze św. wotywne o godz. 18.00. W piątek o godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu koronka do Bożego miłosierdzia i okazja do spowiedzi. O godz. 17.20 modlitwa różańcowa rodziców za swoje dzieci. Zapraszamy do adoracji i modlitwy.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca na wspólnej modlitwie a o godz. 15.30 nabożeństwo przez wstawiennictwo MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej Parafii jubileuszowe misje święte. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 będzie miało miejsce uroczyste wprowadzenie Ojca Huberta misjonarza z zakonu Ojców Salwatorianów, intronizacja Pisma św., przekazanie stuł misjonarzowi, modlitwa i powitanie. Prawie każda rodzina otrzymała już pogram misji. W tym tygodniu dotrzemy do pozostałych, by na rozpoczęcie misji każdy dom miał u siebie program. Już dzisiaj zapraszamy do udziału w Apelu Jasnogórskim o godz. 21.00 i modlitwach na zakończenie dnia. Prosimy o takie ułożenie programu życia i pracy w przyszłym tygodniu, by ofiarować dla Boga jakiś czas dla umocnienia wiary i wewnętrznej moralnej odnowy.
  5. W minionym tygodniu 3 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 600 zł. Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…
error: Content is protected !!