1. To jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie, Jego słuchajcie.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca na wspólnej modlitwie a o godz. 15.30 nabożeństwo przez wstawiennictwo MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  3. W sobotę o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św. na cmentarzu św. Barbary. Zapraszamy.
  4. Tegoroczne dożynki odbędą się 20 sierpnia. Po konsultacji z zainteresowanymi została podjęta decyzja, że każdego roku wieniec dożynkowy przygotowuje inna miejscowość. W tym roku są to mieszkańcy Przedmieścia Dalszego a w przyszłym roku mieszkańcy Przedmieścia Bliższego. W ten sposób zostaną zaangażowani mieszkańcy wszystkich miejscowości.
  5. W minionym tygodniu 2 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 350 zł. Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!