1. Każdemu bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka znajduje; a kołaczącemu zostanie otworzone. To przesłanie dzisiejszej liturgii a zarazem motywacja do ustawicznej modlitwy.
  2. W piątek o godz. 19.00 w kościele poklasztornym rozpocznie się XVI Festiwalu Muzyki Klasycznej, który potrwa do niedzieli włącznie. W sobotę zapraszamy na godz. 19.00, natomiast w niedzielę na zakończenie o godz. 20.00. Program tegoroczne festiwalu jest atrakcyjny i każdy znajdzie coś dla siebie.
  3. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.
  4. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!