1. Bóg zmienia wszystko dla naszego dobra. Daje nam mądrość, abyśmy byli zdolni do realizowania dobrych wartości, które budują Jego królestwo na ziemi i są zadatkiem naszego zbawienia.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Msze św. wotywne o godz. 18.00. W piątek o godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu koronka do Bożego miłosierdzia i okazja do spowiedzi. O godz. 17.20 modlitwa różańcowa rodziców za swoje dzieci. Zapraszamy do adoracji i modlitwy.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca na wspólnej modlitwie a o godz. 15.30 nabożeństwo przez wstawiennictwo MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  4. W niedzielę o godz. 7.30 we Mszy św. będą uczestniczyli pielgrzymi z diecezji lubelskiej. Po Mszy św. śniadanie dla nich przygotują mieszkańcy Kolonia Wola Solecka.
  5. W sobotę 12 sierpnia o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św. w kościółku św. Barbary za zmarłych spoczywających na tym cmentarzu.
  6. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Początek pielgrzymki 6 sierpnia. Bliższe informacje są umieszczone na Facebooku parafii.
  7. W minionym tygodniu 4 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 600 zł. Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!