1. Ubogaceni Bożym słowem ukazujmy postawę Marii, która wykorzystała okazję, by jak najwięcej czasu ofiarować Chrystusowi, a przez to stać się bardziej bogatą w Jego miłość.
  2. W piątek 22 dzień miesiąca, a zatem modlitewne spotkanie przez wstawiennictwo św. Rity, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00. Zapraszamy.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 modlitwa za kierowców i poświęcenie pojazdów. Nowe pojazdy otrzymają wyprawkę św. Krzysztofa pod warunkiem posiadania białej karki za przednią szybą. Prosimy o ustawienie samochodów na parkingu i ulicach wokół parku.
  4. W tym roku będziemy gościli pielgrzymów pieszej pielgrzymki na Jasną Górę z diecezji lubelskiej w liczbie około 500 osób. Z tej racji wracamy do pięknego zwyczaju przyjęcia pątników poprzez otwarcie naszych domów na nocleg dla nich oraz poczęstunek w postaci śniadania dnia 6 sierpnia, które w tym roku przygotuje Przedmieście Dalsze, Bliższe i Dziurków, natomiast pozostałe miejscowości włączą się finansowo.
  5. W tym roku dożynki parafialne odbędą się 21 sierpnia.
  6. Ponawiamy ogłoszenie o pieszej pielgrzymce z naszego dekanatu, którą poprowadzi ks. Krystian. Bliższe informacje u Księdza Wikariusza.
  7. W minionym tygodniu budżet parafii wsparło 4 rodziny na kwotę 700 zł. Bóg zapłać.     
  8. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!