1. Czas byśmy nie tylko uwierzyli w Ducha Świętego, ale i otworzyli się na Niego. Bo każdy z nas ma stać się świątynią Ducha Świętego.
  2. W przyszłą  niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie pojazdów z racji przypadającego w tym tygodniu święta patrona kierowców – św. Krzysztofa. Nowe pojazdy zakupione w ostatnim roku otrzymają wyprawkę św. Krzysztofa. Zapraszamy.
  3. Na prośbę organizatorów festiwalu muzyki klasycznej, który będzie miał miejsce w kościele poklasztornym od 27 do 30 lipca, Msza św. o godz. 10.30 zostanie odprawiona w kościele parafialnym. Zatem zapraszamy w przyszłą niedzielę do udziału we Mszy św. o godz. 10.30 w  kościele farnym.
  4. W sobotę 5 sierpnia w godzinach popołudniowych do naszej parafii przybędzie jedna z kolumn pieszej pielgrzymki lubelskiej. Okażmy im gościnę. Prosimy również o przygotowanie poczęstunku – śniadania w niedzielę rano. Uczynią to mieszkańcy Woli Soleckiej Wólki i Kolonii. Proszę o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie poczęstunku. Bóg zapłać.
  5. Parafia organizuje autokarową pielgrzymkę śladami św. Jana Pawła II w polskie Tatry w dniach od 15 do 17 września. Koszt 570 zł. Szczegółowy program na Facebooku parafii.
  6. W minionym tygodniu 3 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 450 zł. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łaski i w ich intencji odmów: Zdrowaś Maryjo …

error: Content is protected !!