1. Żywe i skuteczne jest Słowo Boga ponieważ to Jego odwieczna myśl i wola. A pragnieniem Boga jest również to, by ono przyniosło przemianę serc naszych.
  2. W sobotę 22 dzień miesiąca, a zatem zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity które rozpocznie się o godz. 18.00.
  3. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, Jak to było w ubiegłym roku, tak również i w tym chętni wraz z ks. Krystianem będą szli w grupie akademickiej z Radomia. Bliższe informacje posiada ks. Krystian. Rozpoczęcie 6 sierpnia.
  4. Poświęcenie samochodów w Solcu będzie miało miejsce w niedzielę 30 lipca po Mszy św. o godz. 12.00.
  5. Zachęcamy do zapoznania się z programem tegorocznego festiwalu muzyki klasycznej, który będzie trwał od 27 do 30 lipca w kościele poklasztornym. Prosimy o przekazanie informacji swoim znajomym oraz bywalcom tego festiwalu.
  6. W minionym tygodniu budżet parafii wsparło 4 rodzin na łączną kwotę 550 zł. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!