1. Odwagi. To Ja jestem, nie bójcie się. Czemu zwątpiłeś, człowieku małej wiary.
  2. Jutro w kaplicy w Woli Soleckiej o godz. 18.00 odpust związany ze wspomnieniem śmierci św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  3. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP – odpust w naszej parafii. Msze św. według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy św. poświęcenie wianków. Po Mszy św. o godz. 12.00 procesja wokół naszej świątyni. Prosimy o czynny udział wszystkich grup modlitewnych. Natomiast o godz. 20.00 rozpocznie się nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła.
  4. Również 15 sierpnia po każdej Mszy św. będzie prowadzona zbiórka ofiar do puszek, jako nasza pomoc poszkodowanym w wyniku powodzi mieszkańcom Słowenii.
  5. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. w intencji małżeństw, które w tym roku obchodzą 10 rocznicę ślubu.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Msza św. i parafialne dożynki. Wieniec przygotowują mieszkańcy Przedmieścia Dalszego.
  7. W minionym tygodniu 3 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 460 zł. Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!