1. Cokolwiek uczyniliście jednemu z braci Moich najmniejszych, Mnieście to uczynili.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 modlitewne spotkanie KŻR z Solca, natomiast o godz. 15.30 nabożeństwo do MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msza św. wotywna o godz. 18.00, zaś o godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego miłosierdzia i okazja do spowiedzi. O godz. 17.20 modlitwa różańcowa rodziców za swoje dzieci. Zapraszamy do adoracji i modlitwy.
  4. W przyszłą niedzielę przypada coroczny odpust Bożej Opatrzności. Z tej racji Msza św. o godz. 10.30 będzie odprawiona w kościele parafialnym.
  5. W minionym tygodniu 4 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 450 zł. Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!