1. Wszyscy bowiem musimy stanąć przed trybunałem Chrystusa, aby każdy otrzymał zapłatę za uczynki dokonane w ciele, złe lub dobre.
  2. W czwartek o godz. 17.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego, na którą zapraszamy uczniów szkoły podstawowej i średniej, nauczycieli, wychowawców oraz rodziców do wspólnego dziękczynienia za mijający rok. Po Mszy obok budynku parafialnego spotkanie ministrantów, młodzieży z KSM oraz dzieci w podziękowaniu za mijający rok formacji religijnej funkcjonującej przy naszej parafii. Zapraszamy.
  3. W sobotę – jak co roku – o godz. 17.00 przy kapliczce św. Jana Nepomucena na Podemłyniu Msza św. w intencji  mieszkańców Solca. Zapraszamy w imieniu zarządu spółki gruntowej.
  4. Również w sobotę 22 czerwca comiesięczne nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. Zapraszamy.
  6. Komenda Powiatowa Policji zwraca się z apelem do mieszkańców parafii o zabezpieczenie domu przed kradzieżą oraz sąsiedzką czujność.
  7. Rozpoczęły się prace konserwatorskie przy ołtarzu Zwiastowania NMP znajdującym się w bocznej kaplicy. Jest to pierwszy etap związany ze zdjęciem kilku warstw farby z kamiennego ołtarza oraz renowacji dwóch obrazów. Dziękujemy za finansowe wsparcie tych prac. Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”. Dla dzieci jest miesięcznik „Mały gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!