Wieczór 22 III 2012 to kolejne spotkanie młodych dekanatu lipskiego. Tym razem zgromadziła się młodzież z parafii Podwyższenia Krzyża św. w Ciepielowie z ks. Tomaszem Cabajem, św. Trójcy w Lipsku z ks. Sławomirem Ziółkiem a także młodzież z naszej parafii w przeważającej większości. Kolejne spotkanie poświęcone było sakramentowi Eucharystii. Szczególne znaczenie miała Adoracja Najświętszego Sakramentu poprowadzona przez ks. Mariusza. Wprowadzeniem była konferencja wygłoszona przez dk. Marcina Zielińskiego, który wskazywał nam na żywą obecność Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. 

Podniosłe znaczenie miała dla nas wszystkich obecność wśród nas relikwii bł. Jana Pawła II, które uroczyście na to spotkanie wprowadził Proboszcz parafii ks. dr. Krzysztof Maj.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność i wspólne trwanie na modlitwie przy Jezusie Chrystusie obecnym w Najświętszym Sakramencie. 

error: Content is protected !!